ADRES Yeditepe Mh. Yavuz Sultan Selim Cd. No: 235/B
E-Mail info@akindilgaziantep.com

AKIN DİL GAZİANTEP YDS'DE TÜRKİYE'NİN 1 NUMARASI

Gaziantep Akın Dil Eğitim Akademisi

Eğitim Programlarımız

Gaziantep Akın Dil Kursu

hakkımızda

Gaziantep Akın Dil Kursu , uluslararası arenada adı tescil edilmiş bir marka olarak, 12 kişilik modern sınıflarında, lider yabancı dil öğretmenleriyle Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı İNGİLİZCE,ALMANCA ve TÜRKÇE,FRANSIZCA  dillerinin eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdüren Türkiye’nin saygın dil kurslarından birisidir . 

Gaziantep Akın Dil Kursu İngilizce Almanca ve Türkçe kurslarının yanında 7-12 yaş grubu çocuklar için İNGİLİZCE KIDS dersleri ayrıca uluslararası IELTS, TOEFL, YDS ve YKS-Dil gibi önemli akademik sınavlara öğrenci hazırlamakta olup, kursları başarıyla tamamlayan öğrenciler ilgili sınav  merkezlerinde sınava girerek başarı sertifikalarını yetkili kurumlardan alırlar.

Kendisine %100 başarı hedefleyen kurum adayların yaşları, eğitim durumu ve yabancı dil seviyelerine göre uygun sınıflandırma yapar .

Sınıflar son derece donanımlı, gürültüsüz ve temiz hava ortamı oluşturacak şekilde dizayn edilmiş olup dört mevsim (sıcak-soğuk) desteklenerek öğrencilerin daha rahat bir ortamda çalışmaları sağlanmıştır.

Gaziantep Akın Dil Kursu

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

AKIN Dil Eğitim Merkezlerimizde verilen yabancı dil eğitim programları, öğrenciyi sadece öğrenen değil, aynı zamanda öğrendiğini uygular hale getirir. Ödevler ve ek dersler ile öğrenciler, öğrendiklerini pekiştirme imkanına sahip olur. Ayrıca ders günleri ve saatleri dışında verilen ek dersler ile özellikle “okuma” ve “kelime” öğrenmekte sıkıntı yaşayan öğrencilere ücretsiz destek dersler verilmektedir.

20 Yıllık Tecrübe
30+ Tecrübeli Kadro
5000+ Başarılı Kursiyer
500+ Aktif Kursiyer

  ONLİNE KAYIT FORMU

  AKIN DİL KURSU ile Hayallerini Gerçekleştiriyoruz...

  BLOG & HABERLER

  Gaziantep Akın Dil Kursu

  İNGİLİZCE VE ALMANCA SINAVLARINA AKIN DİL’DE HAZIRLANIN!

  Siz öğrencilerimizi ve velilerimizi dil öğrenimi konusunda daha detaylı bilgilendirmek ve uzman kadromuzla tanışmak üzere Antalya Akın Dil Eğitim Merkezimize bekliyoruz.

  Yeditepe Mh. Yavuz Sultan Selim Cd. No: 235/B Şahinbey / Gaziantep
  Pzt- Cmt: 08:00-21:00

  SUBCRIBE TO OUR NEWSLETTER

  Sed dignissim interdum rhoncus. Nam egestas porttitor gravida. Aliquam varius eget velit vel malesuada. Nulla quis nisi semper, venenatis dui eu, posuere ligula.

  Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. AKIN DİL KURSU