ADRES Yeditepe Mh. Yavuz Sultan Selim Cd. No: 235/B
E-Mail info@akindilgaziantep.com

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Gaziantep Akın Dil Kursu , Türkiye'de 30 şubede faaliyet gösteren uluslararası arenada adı tescil edilmiş bir marka olarak, 8-20 kişilik modern sınıflarında, lider yabancı dil öğretmenleriyle Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı İNGİLİZCE-ALMANCA, ARAPÇA ve TÜRKÇE dillerinin eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdüren Türkiye’nin alanında lider markası bir kuruluştur.

Gaziantep Akın Dil Kursu İngilizce Almanca, Arapça ve Türkçe kurslarının yanında uluslararası IELTS, TOEFL, YDS ve YKS-Dil gibi önemli akademik sınavlara öğrenci hazırlamakta olup, kursları başarıyla tamamlayan öğrenciler ilgili sınav  merkezlerinde sınava girerek başarı sertifikalarını yetkili kurumlardan alırlar.

Kendisine %100 başarı hedefleyen kurum adayların yaşları, eğitim durumu ve yabancı dil seviyelerine göre uygun sınıflandırma yapar .

Sınıflar son derece donanımlı, gürültüsüz ve temiz hava ortamı oluşturacak şekilde dizayn edilmiş olup dört mevsim (sıcak-soğuk) desteklenerek öğrencilerin daha rahat bir ortamda çalışmaları sağlanmıştır.

Yeditepe Mh. Yavuz Sultan Selim Cd. No: 235/B Şahinbey / Gaziantep
Pzt- Cmt: 08:00-21:00

SUBCRIBE TO OUR NEWSLETTER

Sed dignissim interdum rhoncus. Nam egestas porttitor gravida. Aliquam varius eget velit vel malesuada. Nulla quis nisi semper, venenatis dui eu, posuere ligula.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. AKIN DİL KURSU